Oryginalne i wygodne body na co dzień

Oryginalne i wygodne body na co dzień

Oryginalne i wygodne body to jeden z podstawowych elementów garderoby na co dzień. Chcemy, aby móc łączyć ze sobą różne rzeczy i tworzyć ciekawe stylizacje.

Body dla kobiet to bardzo funkcjonalna i wygodna część stroju, dlatego wiele z nas przedkłada je zamiast bluzki czy podkoszulki. Nie wychodzi ze spodni czy spódnicy s i cały czas wygląda efektywnie!

Na szczęście dziś jest w czym wybierać. Przeglądamy mnóstwo stron z propozycjami producentów i projektantów. Każda z nas znajdzie na pewno body idealne dla siebie.

Nie chcemy rezygnować z wygody. Chcemy, aby jedna rzecz była na tyle uniwersalna aby łączyć ją z innymi, a do tego sama w sobie była ciekawa i przykuwająca wzrok. Nie chcemy wyglądać jak inni-chcemy się wyróżniać i tworzyć własny styl. Body dla kobiet to bardzo funkcjonalna i wygodna część stroju Wychodzimy zatem tej potrzebie na przeciw!

Oryginalne i wygodne body-nasza propozycja

Body z wiskozy, które zaproponowaliśmy na naszej stronie to początek nowej kategorii produktów Hedonise. Nasze klientki zachwycone naszymi pięknymi i wygodnymi piżamami pytały często o szerszą ofertę. Narodził się pomysł oryginalnych i wyjątkowych body dla kobiet.

Zaczynamy od trzech wzorów. Kolor klasyczny –czarny. To kolor pasujący do wszystkiego, najczesciej wybierany w codziennych stylizacjach.

Każdy z wzorów body  jest wyjątkowo kobiecy i  wygodny. Zadbaliśmy równiez o to aby krój body   wyróżniał kobietę która je nosi. Staralismy się o to aby zrobił to subtelnie ale  mim wszystko zauważalnie.  

Zobaczcie nasze body:

Body z długim rękawem

Oryginalne body wiązane z tyłu skupia uwagę , jest komfortowe w użytkowaniu, a do tego doskonale pasuje zarówno do spodenek , spodni jak i spódnicy.

Oryginalne body z długim rękawem.

Body wykrojone z przodu, ozdobione wiązaniem z tyłu

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Koszyk