Piżama z krótkimi spodenkami-którą wybrać?

Piżama z krótkimi spodenkami-którą wybrać?

Coraz więcej z nas  decydując się  na nową bieliznę do spania sięga po piżamę z krótkimi spodenkami. Są po prostu urocze, wygodne i bardzo modne.

Firmy prześcigają się  w pokazywaniu coraz to bardziej nowatorskich projektów. Na co więc zwracać uwagę, aby nasz nowy zakup nie był tylko kolejnym ciuszkiem w szafie?

Materiał z którego wykonana jest piżama

Od tego zaczynamy. Jeśli  najważniejsze dla Ciebie jest,  aby piżama była wygodna, przewiewna i taka w której śpisz jak śpiąca królewna to w grę wchodzą tak naprawdę bawełna i wiskoza.

Piżamy z bawełny czy wiskozy nie muszą wcale być  antykobiece, porozwlekane i nieatrakcyjne. Odpowiednio dobrany materiał bardzo dobrej jakości sprawi , że Twoja piżama będzie jak nowa przez długi czas. To co możemy polecić  kobietom uwielbiającym wygodne modele z bawełny to na pewno modele:

Piżama dla kobiet z koronką

Piżama dla kobiet Stella

Są piękne, seksowne i wygodne!

Dla estetek kochających błyszczeć nawet w domowym zaciszu proponujemy modele z ekskluzywnej satyny.

Krój spodenek  to podstawa.

Na zdjęciu i na modelce wszystko wygląda po prostu bosko.  Każda z nas oglądając produkt wyobraża sobie siebie jak będąc w swojej nowej piżamce robi zdjęcie na Instagrama i wszystkie koleżanki zielenieją z zazdrości.

Sielanka jednak mija, gdy zamawiamy piżamę, a spodenki które powinny być dobre uwierają  i sprawiają, że zamiast wygody czujemy dyskomfort. 

Jakie mogą być powody?

  • Producent na zdjęciu nie pokazał dokładnie produktu i poprzez to wprowadził w błąd.
  • Nasza budowa, gdzie czasem większe biodra wymagają innej rozmiarówki od pasa w dół aby po prostu było komfortowo. Należy sprawdzić czy producent lub sklep internetowy dopuszcza możliwość łączenia w jednym produkcie dwóch rozmiarów ( w Hedonise jest to możliwe)
  • Nie sprawdziłyśmy rozmiaru opisanego na stronie.
  • Źle dobrałyśmy krój piżamy do swojej budowy. 
  • Źle dobrałyśmy kolor. Czasem sam kolor może powodować,  że nie czujemy się dobrze w naszej nowej piżamie.

Piżamy damskie z bawełny wiskozy czy  z satyny mogą zachwycać i absolutnie nie kojarzą się z nudą czy nieatrakcyjnym wyglądem. Oczywiście na rynku znajdują się również tzw. standardowe piżamy-my jednak  trzymamy się od nich z daleka.

Wystarczy  dodać kokardkę , koronkę, falbankę lub  inny akcent,  a możemy nadać projektowi kobiecego pierwiastka. Gdy do tego dołożymy przemyślany krój i dobrej jakości materiał  powstają naprawdę wyjątkowe damskie piżamy.

Takie właśnie oferujemy naszym klientkom w każdej z wprowadzanych kolekcji.

W kategorii piżama ze spodenkami  mamy do wyboru modele zakładane przez głowę oraz rozpinane.

Poznajcie nasze projekty i dajcie się oczarować! 

Piżamy dla kobiet Hedonise

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Koszyk