Wygodne seksowne piżamy

Wygodne seksowne piżamy

Czy piżamy mogą być jednocześnie wygodne i seksowne? Zazwyczaj wygoda i seksapil to trudne połączenie.

Jak zatem tworzymy nasze piżamy i od czego wychodzimy tworząc projekt? Jak wygląda stworzenie nowego wzoru  piżam Hedonise?

O tym  napiszemy dziś w artykule, ponieważ zależy nam, aby nasze klientki wiedziały, jak powstają nasze wyjątkowo kobiece i seksowne piżamki. Tworzymy markę, która jest odzwierciedleniem naszych marzeń i wizji spania. Dlatego od początku…

O jakich piżamach marzysz?

Wyobraź  sobie, że  nie ogranicza Cię to co oferuje Ci rynek. Możesz stworzyć piżamę dla siebie.  Będzie ona odzwierciedlała wszystkie Twoje potrzeby i będzie zmaterializowaniem marzeń o idealnej wygodnej, a zarazem seksownej piżamie.

seksowne i wygodne piżamy z satyny

Zaczynasz od wizualizowania sobie tego cuda-prawda? Tak właśnie zaczynamy. Siadamy i rozmawiamy o tym co chciałybyśmy tym razem stworzyć.

Najpierw wymieniamy się naszymi inspiracjami oraz mówimy sobie o wszystkich pomysłach związanych z nowymi piżamami. Każda z nas jest inna, dlatego czasami jest burzliwie. To jednak sprawia, że końcowe projekty są idealnym rozwiązaniem-to  zmaterializowanie tego co według nas najważniejsze w piżamach dla kobiet.

Co dalej? Jak wygląda proces powstawania wyjątkowych produktów Hedonise?

To etap , gdzie przenosimy swoje myśli na papier i szkicujemy wzory. To bardzo ważne, aby na szkicach odwzorować styl, krój i te wszystkie detale piżamy, które tworzą jej styl i podkreślają kobiecość i seksapil. To koronki, satynowe paski, kokardki itp.

Kolejne etapy tworzenia piżam to oczywiście stworzenie szablonu i pierwszego wzoru-prototypu. To moment, gdzie  nasza wizja jest zmaterializowana-wygodna seksowna piżama dla wymagającej kobiety. Etap, który jest magiczny i który  uwielbiamy.  Nie możemy się doczekać, jak nasza specjalistka od szablonów przedstawi nam pierwszy odszyty wzór.

Zazwyczaj nanosimy kilka poprawek, ale to już praktycznie koniec. Później już tylko szycie w szwalni i kontrola wykonanych piżam. Zwracamy uwagę na wszystkie detale.

Wygodne i seksowne – materiały w piżamach

Co warto podkreślić pisząc o piżamach Hedonise  to materiały. Stawiamy na piękno i wygodę.  Piżamy, które tworzymy szyte są z materiałów, które pięknie okalają sylwetkę, podkreślają jej  kobiecość i są przyjemne w noszeniu. Koronki które wybieramy muszą być przede wszystkim miękkie i nie gryzące. Co nam po pięknej kobiecej piżamie, która gryzie i jest niewygodna?

Jesteśmy przekonane, że nasze piżamy będą cieszyć się zainteresowaniem kobiet, które uwielbiają pięknie wyglądać ale nie chcą rezygnować z wygody podczas spania. Nasze wyjątkowo kobiece i wygodne komplety i koszule są rozwiązaniem.

 

Nowa kolekcja kobiecych piżam HEDONISE

Właśnie jesteśmy na etapie tworzenia nowej kolekcji, która pojawi się w styczniu w naszym sklepie. Nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy Wam naszą nową wizję kobiecych piżam . Tymczasem zapraszamy do zapoznania  naszych obecnych piżam.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Start typing and press Enter to search

Koszyk